Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler ciğerin üretilen henüz merasimsiz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını dikilmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri celi ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler dernek raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın er dergisinde hatun vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile önem almaya kelleladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu denli yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişesen huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri nazar boncuğu çıngı olarak satmanın yanı sıra biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye muhik revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk sağlamak ciğerin aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse bile bel kemiği kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına yahut bir partnerle her yaştan sima aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata renk koymak ciğerin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde bâtın olduğu ciğerin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla oturmak temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yok etmek, kârlevselliği hakkında olgun edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek ciğerin kebir çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan alışmutaş henüz basit ve abat olmaya kelleladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Hanımlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, varlıkına zihayatlık koymak, henüz esen bir orgazm oturmak yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek ciğerin sex shoplardan alışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan verişi yok olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kebir gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta bayağı içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en basit yolu. Antrparantez seks esnasında geçerli olmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken verimsizyok etmek ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz esen seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak esen bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir