Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapılıştur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında işbirliği yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlamlığının gelişmesine ve çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme geçirmek midein çtuzakışır. Organizasyon, çocuk sağlamlığı konularında uzmanlık, ilmî araştırma ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta işbirliği yapmasına isteklendirme etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat midein zaruri olan ortamların yaratılması konularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Eke sükseya imza atan dü Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu dönem Başkanlığını, Asalet Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında global işbirliği zarfında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlamlıklı bir hayat sürdüklerini isteklendirme geçirmek ve çocuk sağlamlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının uzmanlık, ilmî araştırma ve eğitim alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta işbirliği yapmasına isteklendirme geçirmek midein çtuzakışır. Organizasyon, çocuk sağlamlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını kovuşturma fiyat. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlamlıklı bir hayat midein zaruri olan ortamların yaratılması konularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada yüce alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat midein zaruri olan fiziksel, hissî ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat ve bu konulara ilişik politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturma etmelerini isteklendirme fiyat. Dünya çapında çocukların sağlamlıklı ve adil bir hayat sürmelerini isteklendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri vadiındaki uzmanların ve meyanştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlamlığı ve hastalıkları konularında selen paylaşmasını isteklendirme fiyat. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturma etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlamlığı konularında global bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi konularındaki en hayırlı uygulamaları belirler. Organizasyon, çocuk sağlamlığı konularında eğitim veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri midein çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Asalet Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde içtihatmeler yaparak çocukların elan hayırlı bir gelecek zarfında evetşamaları midein projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlamlıklı bir hayat midein zaruri olan ortamlar konularında çtuzakışır. Organizasyon, çocukların sağlamlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme fiyat. Bu konulara ilişik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlamlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri kovuşturma etmelerine imkân tanıyan bir yapılıştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir