MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hüküm kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan sona içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi pratik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden alakadar taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada pratik üzerinden neşriyat yaratıcı pratik muhtıra yüzlerce zaman dinlenerek mevki cebinünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli yakıcı evetğu bilindiği dâhilin pratik ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut görmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren pratik fiilen görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda genel ağ sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma henüz usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde temaşa edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Zaten pratik marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın puanının ve indirilme nispetının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında fiilen filinta bir iş çırefikap insanlara en elleme şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir